gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Апел за помош на Неделка Чукчуковска (ВИДЕО)

Е-пошта Печати PDF

Донирајте и помогнете и на Неделка Чукчуковска од Кратово да замине на рехабилитација во RENONA Rehabilitation Semmering, Austria.

Донирајте на следните броеви без префикс.

143-454 ТЕЛЕКОМ

143-464 ВИП/ОНЕ

Сметка за донации 210 5016724851 07

Неделка Чукчуковска

НЛБ банка АД Скопје

Сметка за донации од странство

IBAN MK07210501672485107

Nedelka Cukcukovska

SWIFT TUTNMK22

NLB BANKA AD SKOPJE

Фотографија на Julija Macievska.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска848
mod_vvisit_counterВчера1993
mod_vvisit_counterОваа недела18362
mod_vvisit_counterМинатата недела28117
mod_vvisit_counterОвој месец80948
mod_vvisit_counterМинатиот месец113854
mod_vvisit_counterВкупно10782079
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.