gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Апел за помош на Неделка Чукчуковска

Е-пошта Печати PDF

Фотографија на Апел за Неделка.Сите луѓе имаат многу желби, а болните само една-да оздрават. Исто и Неделка која има парализа, но истовремено има можност животот да го промени со операција во месец март во Србија.

За операцијата се потребни 2.850€ кои не е во можност сама да ги обезбеди и затоа ги замолува сите хумани луѓе кои се во можност да донираат на:

Телефон за донации
143-502 (само корисници на ВИП)
070 143-104 (само корисници на Телеком)

Сметка за донации
210 5016724851 07
Неделка Чукчуковска
НЛБ банка АД Скопје

Сметка за донации од странство
IBAN MK07210501672485107
Nedelka Cukcukovska
SWIFT TUTNMK22
NLB BANKA AD SKOPJE

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1694
mod_vvisit_counterВчера3908
mod_vvisit_counterОваа недела19037
mod_vvisit_counterМинатата недела22262
mod_vvisit_counterОвој месец70712
mod_vvisit_counterМинатиот месец216601
mod_vvisit_counterВкупно9983160
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.