gogo

A+ R A-


Драгана Андреева е новата василичарска кума во кратовската гимназија

Е-пошта Печати PDF

Веќе традиционално, десетта година по ред се делеше лепче со паричка за Стара Нова година во кратовското средно училиште „Митко Пенџуклиски“. Среќата ја посака Драгана Андреева, професор по бизнис во училиштето, која следната година ќе биде василичарска кума.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска4402
mod_vvisit_counterВчера8857
mod_vvisit_counterОваа недела44352
mod_vvisit_counterМинатата недела47837
mod_vvisit_counterОвој месец166871
mod_vvisit_counterМинатиот месец153244
mod_vvisit_counterВкупно12352678
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.