gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


„Фиќо“ усмрти жител на Којково

Е-пошта Печати PDF
Резултат со слика за којково

Жител на Којково загина кога неговото возило се придвижило кон него и го удрило. Педесет и едногодишниот маж Стојан С. од кратовско, според пријавата, бил на гости кај свој пријател од истото село, тргнал да си оди и влегол во своето патничко моторно возило „застава 750“, го стартувал, но веднаш излегол од возилото и се вратил во куќата на пријателот. Во тој момент возилото се придвижило во правецот на сега починатиот., го удрило, при што тој починал на местото на настанот.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска966
mod_vvisit_counterВчера2768
mod_vvisit_counterОваа недела3734
mod_vvisit_counterМинатата недела24024
mod_vvisit_counterОвој месец67304
mod_vvisit_counterМинатиот месец80698
mod_vvisit_counterВкупно10343912
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.