gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Ѓорѓи Цветков е новиот в.д. директор на СОУ „Митко Пенџуклиски“ во Кратово

Е-пошта Печати PDF

altЃорѓи Цветков е новиот в.д. директор на средното општинско училиште „Митко Пенџуклиски“ во Кратово. Тој на оваа позиција дојде на местото на Царка Петковска, која во изминатите шест месеци беше вршител на должноста директор.

Цветков е дипломиран професор по математика и од 1991 година е вработен во кратовското училиште. Зад него има 27 годишно работно искуство и голем број признанија и награди освоени со учениците од „Митко Пенџуклиски“.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1709
mod_vvisit_counterВчера4962
mod_vvisit_counterОваа недела23270
mod_vvisit_counterМинатата недела33770
mod_vvisit_counterОвој месец77863
mod_vvisit_counterМинатиот месец116442
mod_vvisit_counterВкупно10106753
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.