gogo

A+ R A-


Имате стара носија за продавање? Обратете се во Домот на културата во Кратово

Е-пошта Печати PDF

Домот на културата „Лазар Софијанов“ - Кратово врши откуп на народни носии од кратовскиот регион и пошироко.
Секое лице, кое располага со комплет или посебни делови од народна носија и воедно има интерес за продажба на истите, може директно да се обрати во Домот на културата „Лазар Софијанов“ - Кратово секој работен ден од 08 - 15ч.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска5004
mod_vvisit_counterВчера5960
mod_vvisit_counterОваа недела39681
mod_vvisit_counterМинатата недела50240
mod_vvisit_counterОвој месец142020
mod_vvisit_counterМинатиот месец180850
mod_vvisit_counterВкупно14256380
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.