gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Камион и автомобил се судрија на Превалец, има и повредени

Е-пошта Печати PDF

alt

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево на патот Страцин-Кратово, меѓу товарно возило и автомобил. Возилата изгубиле контрола и излетале од патот.

Итните екипи работат на расчистување на случајот.

Неофицијално дознаваме дека има и повредени лица.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3042
mod_vvisit_counterВчера3106
mod_vvisit_counterОваа недела18772
mod_vvisit_counterМинатата недела21497
mod_vvisit_counterОвој месец54007
mod_vvisit_counterМинатиот месец95959
mod_vvisit_counterВкупно10426574
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.