gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Нападнат и ограбен кратовчанец, останал без телефон и пари

Е-пошта Печати PDF

На 10.12.2018 година во 17.30 часот во Скопје, пријавено е дека на улица „Христо Татарчев“, две непознати лица, со употреба на физичка сила и тврд предмет извршиле разбојништво над М.Н.(29) од  Кратово и му одзеле мобилен телефон и 600 денари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска151
mod_vvisit_counterВчера3822
mod_vvisit_counterОваа недела7711
mod_vvisit_counterМинатата недела27477
mod_vvisit_counterОвој месец84749
mod_vvisit_counterМинатиот месец107871
mod_vvisit_counterВкупно10672026
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.