gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


ПАКЕТ МАРКЕТ слави 6-ти роденден, специјални цени за купувачите во Кратово

Е-пошта Печати PDF

Реномираниот синџир на продавници „ПАКЕТ МАРКЕТ“ во сабота (1 декември) го слави 6-тиот роденден на маркетот во Кратово. Притоа ги поканува сите граѓани на Кратово и околината да го посетат маркетот и да бидат дел од славеничката атмосфера, со дегустација на разни производи, многу награди и намалување на цените на многу артикли и до 50 проценти.
alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска2915
mod_vvisit_counterВчера4377
mod_vvisit_counterОваа недела17384
mod_vvisit_counterМинатата недела20513
mod_vvisit_counterОвој месец40072
mod_vvisit_counterМинатиот месец106839
mod_vvisit_counterВкупно10519478
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.