gogo

A+ R A-


ПАКЕТ МАРКЕТ ве поканува на роденденска прослава, ќе биде весело и вкусно!

Е-пошта Печати PDF

Компанијата ПАКЕТ МАРКЕТ, на 7ми декември (сабота) одбележува 7 години од отварањето на маркетот во Кратово. Успешната приказна на штипската компанија се темели на континуираната посветеност на сите вработени кон градење на стабилен и етаблиран македонски бренд, кој ќе претставува повеќе од супермаркет.
Откако пред седум години беше отворен, ПАКЕТ МАРКЕТ за кусо време стана лидер во малопродажба во општина Кратово, секогаш насочен кон усовршување на потрошувачкото искуство, со акцент на задоволството од пазарењето.
Како компанија која секогаш се фокусира на своите верни потрошувачи, ПАКЕТ МАРКЕТ ве повикува заедно да го прославите роденденот, во празнична атмосфера со дегустирање на многу производи, пакетчиња за најмалите, гратис производи и многу продукти по промотивни цени.
Едноставно, во сабота сите патишта водат кон ПАКЕТ МАРКЕТ, задоволството ви е гарантирано.
СРЕЌЕН 7ми РОДЕНДЕН, ПАКЕТ МАРКЕТ!

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.