gogo

A+ R A-


ПАКЕТ МАРКЕТ ве поканува на роденденска прослава, ќе биде весело и вкусно!

Е-пошта Печати PDF

Компанијата ПАКЕТ МАРКЕТ, на 7ми декември (сабота) одбележува 7 години од отварањето на маркетот во Кратово. Успешната приказна на штипската компанија се темели на континуираната посветеност на сите вработени кон градење на стабилен и етаблиран македонски бренд, кој ќе претставува повеќе од супермаркет.
Откако пред седум години беше отворен, ПАКЕТ МАРКЕТ за кусо време стана лидер во малопродажба во општина Кратово, секогаш насочен кон усовршување на потрошувачкото искуство, со акцент на задоволството од пазарењето.
Како компанија која секогаш се фокусира на своите верни потрошувачи, ПАКЕТ МАРКЕТ ве повикува заедно да го прославите роденденот, во празнична атмосфера со дегустирање на многу производи, пакетчиња за најмалите, гратис производи и многу продукти по промотивни цени.
Едноставно, во сабота сите патишта водат кон ПАКЕТ МАРКЕТ, задоволството ви е гарантирано.
СРЕЌЕН 7ми РОДЕНДЕН, ПАКЕТ МАРКЕТ!

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3159
mod_vvisit_counterВчера5847
mod_vvisit_counterОваа недела27879
mod_vvisit_counterМинатата недела50529
mod_vvisit_counterОвој месец199823
mod_vvisit_counterМинатиот месец207208
mod_vvisit_counterВкупно12779131
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.