gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Тешка сообраќајка кај Страцин, загина 26-годишно момче

Е-пошта Печати PDF

Возило марка Опел корса со кумановски регистерски ознаки, управувано од Д.С., роден 1991 година, излета од патот кај местото викано Чешмиче во реонот на Страцин, а возачот на лице место им подлегна на повредите, информираат од МВР.

Екипи на МВР се се уште на увид.

http://static.panoramio.com/photos/large/41453133.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3752
mod_vvisit_counterВчера6333
mod_vvisit_counterОваа недела10085
mod_vvisit_counterМинатата недела25551
mod_vvisit_counterОвој месец76671
mod_vvisit_counterМинатиот месец223282
mod_vvisit_counterВкупно9216111
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.