gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Три дена ќе биде затворена улицата „Гоце Делчев“ поради асфалтирање

Е-пошта Печати PDF

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
Во деновите Недела, Понеделник и Вторник (18, 19 и 20 јуни) ќе биде затворена за сообраќај улицата „Гоце Делчев“ во Кратово, на потегот од Пошта Кратово до Мостот кај Автобуска станица. Сообраќајот целосно ќе биде пренасочен преку улицата која минува преку градскиот пазар.
Прекинот на сообраќајот ќе биде поради градежни активности и асфалтирање на улицата „Гоце Делчев“.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3591
mod_vvisit_counterВчера6333
mod_vvisit_counterОваа недела9924
mod_vvisit_counterМинатата недела25551
mod_vvisit_counterОвој месец76510
mod_vvisit_counterМинатиот месец223282
mod_vvisit_counterВкупно9215950
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.