gogo

12805901 1736726103226190 7018339300294085335 n

A+ R A-


ВИДЕО бр.5 - Дрон снимка на Кратово

Е-пошта Печати PDF

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.