gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Заврши примопредавањето во Кратово, Бојаџиев седнува во градоначалничката фотелја

Е-пошта Печати PDF

Фотографија на Dimce Markovski.

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1690
mod_vvisit_counterВчера4962
mod_vvisit_counterОваа недела23251
mod_vvisit_counterМинатата недела33770
mod_vvisit_counterОвој месец77844
mod_vvisit_counterМинатиот месец116442
mod_vvisit_counterВкупно10106734
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.