gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


63-годишен паланчанец осомничен дека силувал 13-годишно девојче

Полицијата поднесе кривична пријава против С.Ѓ. (63) од Крива Паланка поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело полов напад врз дете кое не наполнило 14 години. Како што информираа од полицијата на 7 април во продавница во Крива Паланка пријавениот извршил полови дејствија над тринаесетгодишно девојче од Крива Паланка.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3619
mod_vvisit_counterВчера6333
mod_vvisit_counterОваа недела9952
mod_vvisit_counterМинатата недела25551
mod_vvisit_counterОвој месец76538
mod_vvisit_counterМинатиот месец223282
mod_vvisit_counterВкупно9215978
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.