gogo

A+ R A-


ФОТОГАЛЕРИЈА од делата на кратовската самоука сликарка Анита Димитриевска

alt

alt

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.