gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Мишко ве повикува на промоција на книгата „Кратовски мајтапи“

Петок (1 септември 2017), 12.30 часот, Музеј на град Кратово
„КОЈ ЌЕ ДОЈДЕ, ПИШМАН ЌЕ БИДЕ - КОЈ НЕМА ДА ДОЈДЕ, ПОГОЛЕМ ПИШМАН КЕ БИДЕ“

Фотографија на Музеј На Град Кратово.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска70
mod_vvisit_counterВчера3522
mod_vvisit_counterОваа недела5748
mod_vvisit_counterМинатата недела22262
mod_vvisit_counterОвој месец57423
mod_vvisit_counterМинатиот месец216601
mod_vvisit_counterВкупно9969871
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.