gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Што мислат средношколците од Кратово за религијата како интегративен елемент во образованието -ВИДЕО

Делот во кој говорат учениците од „Митко Пенџуклиски“ почнува во 27-та минута од видеото...

Фотографија на Митко Пенџуклиски - Кратово (средно училиште).

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3711
mod_vvisit_counterВчера9589
mod_vvisit_counterОваа недела26479
mod_vvisit_counterМинатата недела25551
mod_vvisit_counterОвој месец93065
mod_vvisit_counterМинатиот месец223282
mod_vvisit_counterВкупно9232505
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.