gogo

12805901 1736726103226190 7018339300294085335 n

A+ R A-


Штотуку венчани? Пријавете се за зет и невеста на „Шопска свадба 2017“ во Кратово

Фотографија на Dragan Jakim.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

Screenshot 3

aberdzija logo 7

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1596
mod_vvisit_counterВчера3380
mod_vvisit_counterОваа недела1596
mod_vvisit_counterМинатата недела98113
mod_vvisit_counterОвој месец572795
mod_vvisit_counterМинатиот месец355391
mod_vvisit_counterВкупно7685438
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.