gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


„Вулкански беседи“ - промоција на стихозбирка од кратовецот Панче Младеновски

Сабота, 10 јуни, 12 часот, Музеј на Кратово

Фотографија на Манускрипт - Здружение на писатели.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3709
mod_vvisit_counterВчера9589
mod_vvisit_counterОваа недела26477
mod_vvisit_counterМинатата недела25551
mod_vvisit_counterОвој месец93063
mod_vvisit_counterМинатиот месец223282
mod_vvisit_counterВкупно9232503
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.