gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


„Вулкански беседи“ - промоција на стихозбирка од кратовецот Панче Младеновски

Сабота, 10 јуни, 12 часот, Музеј на Кратово

Фотографија на Манускрипт - Здружение на писатели.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.