gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Еве што порача Драган Којиќ - Ќеба пред настапот во Кратово (ВИДЕО)

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/images/2016//02/3n/16%20(2)_620x0.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.