gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Средношколците од СОУ „Наум Наумовски - Борче“ од Пробиштип станаа футсал-прваци

alt

Резултати од третиот турнир:
alt⚽️СОУ"Наум Наумовски-Борче" (Пробиштип) 2:4 СОУ"Ристо Ристевски-Ричко" (Прилеп)
alt⚽️СОУ"Коста Сусинов" (Радовиш) 5:1 ОСУ"Мирко Милевски" (Кичево)
alt⚽️СЕПУГС"Васил Антевски-Дрен" (Скопје) 5:7 СОУ"Ристо Ристевски-Ричко" (Прилеп)
alt⚽️ОСУ"Мирко Милевски" (Кичево) 3:6 СОУ"Наум Наумовски-Борче" (Пробиштип)
alt⚽️ДУФК"Методи Митевски-Брицо" (Скопје) 4:5 (4:4) СОУ"Коста Сусинов" (Радовиш)

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска982
mod_vvisit_counterВчера1993
mod_vvisit_counterОваа недела18496
mod_vvisit_counterМинатата недела28117
mod_vvisit_counterОвој месец81082
mod_vvisit_counterМинатиот месец113854
mod_vvisit_counterВкупно10782213
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.