gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Бегајте, спасувајте се, иде Гуцееееев!!!

И врапчињата добро знаат дека кога на теренот ќе излезе Благој Гуцев, искри летаат на сите страни. Жестоки стартови, скриени лактови, вербални расправии се дел од менито на жолчниот струмичанец, што го прави голем миленик на кратовската публика и силен мотиватор на соиграчите на теренот.
Токму фотографијата подолу покажува дека кога Гуцев стартува, играчите на Победа скокааат како НБА ѕвезди!!!

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1389
mod_vvisit_counterВчера4151
mod_vvisit_counterОваа недела16911
mod_vvisit_counterМинатата недела23780
mod_vvisit_counterОвој месец74835
mod_vvisit_counterМинатиот месец163232
mod_vvisit_counterВкупно9526484
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.