gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Екс-играчот на Силекс, Саша Васов, го постигна најубавиот гол за 2018-та?


Поранешниот играч на Силекс, Саша Васов, кој во дресот на кратовци настапуваше во 2011 и 2012 година, деновиве го постигна можеби најубавиот погодок 2018-та на Балканот. Тој настапува за третолигашот Балкански од Димитровград, а волејот од 25 метри вреди да се погледне неколку пати.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска962
mod_vvisit_counterВчера2768
mod_vvisit_counterОваа недела3730
mod_vvisit_counterМинатата недела24024
mod_vvisit_counterОвој месец67300
mod_vvisit_counterМинатиот месец80698
mod_vvisit_counterВкупно10343908
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.