gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Еве како Тимовски и Танушев му се заблагодарија на Силекс! (ВИДЕО)

Кај вистинските професионалци нема сентименталност. Тоа го демонстрираа поранешните играчи на Силекс, Ангел Тимовски и Ѓорѓи Танушев при постигнувањето на вториот гол за Победа за конечни 2-0 против кратовци. Штета што не се гледа на видеото дли бурно го прославија голот или пак од почит кон својот поранешен клуб не го славеа погодокот.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3167
mod_vvisit_counterВчера3106
mod_vvisit_counterОваа недела18897
mod_vvisit_counterМинатата недела21497
mod_vvisit_counterОвој месец54132
mod_vvisit_counterМинатиот месец95959
mod_vvisit_counterВкупно10426699
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.