gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


КМФ Кратово се „ситни“, Јовановски и Филипов потпишаа за КМФ Астибо

КМФ Астибо со нови засилувања, објави клупската фан страна. Нови играчи на клубот од Штип се: Јовановски Никола (КМФ Кратово), Филипов Давид (КМФ Кратово) и Соколов Тоше (КМФ Велес).

Фотографија на KMF Astibo Stip 2016.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3251
mod_vvisit_counterВчера4614
mod_vvisit_counterОваа недела7865
mod_vvisit_counterМинатата недела28450
mod_vvisit_counterОвој месец71459
mod_vvisit_counterМинатиот месец148977
mod_vvisit_counterВкупно9359876
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.