gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Луч Енергија му го нанесе вториот пораз на Силекс (ВИДЕО)

Фудбалерите на Силекс загубија и во вториот контролен меч во Анталија, и тоа повторно од руски второлигаш. Луч Енергија од Владивосток ги совлада кратовци со 2-1, со погодоци во 4-та и 46-та минута. Почесниот погодок за Силекс го постигна Филип Тимов од пенал во финишот на мечот.
Фотографија на Borce Boki Atanasovski.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска2898
mod_vvisit_counterВчера4306
mod_vvisit_counterОваа недела13300
mod_vvisit_counterМинатата недела19705
mod_vvisit_counterОвој месец52846
mod_vvisit_counterМинатиот месец80698
mod_vvisit_counterВкупно10329454
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.