gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Мечкаровски го оштети Силекс за чист пенал, влиајќи на конечниот исход (ВИДЕО)

altОчигледната грешка на судијата Димитар Мечкаровски, кога не досуди најстрога казна за кратовци,  му нанесе голема штета на Силекс, затоа што пеналот врз Боби Георгиев се случи во 54 минута, при резултат 0-2. Погодокот во мрежата на тетовци веројатно ќе го сменеше текот на мечот, кој на крај заврши со резултат 1-3.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1457
mod_vvisit_counterВчера5401
mod_vvisit_counterОваа недела11697
mod_vvisit_counterМинатата недела33770
mod_vvisit_counterОвој месец66290
mod_vvisit_counterМинатиот месец116442
mod_vvisit_counterВкупно10095180
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.