gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Моќна игра на КМФ Кратово, Шкендија испратена со „десетка“ во мрежата (ВИДЕО)

КМФ Кратово-КМФ Шкендија 10-1
2 коло Прва лига во футсал

Горан Арсовски х4
Дарко Јовановски х2
Бобан Начковски х1
Драган Стефанов х1
Валентино Михајлов х1
Никола Јовановски х1

alt


Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1053
mod_vvisit_counterВчера3130
mod_vvisit_counterОваа недела22861
mod_vvisit_counterМинатата недела19705
mod_vvisit_counterОвој месец62407
mod_vvisit_counterМинатиот месец80698
mod_vvisit_counterВкупно10339015
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.