gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Невозможни услови во Кратово, одложен мечот Силекс - Скопје

Судијата Марјан Марковски, во договор со капитените на Силекс и Скопје, донесе одлука дека условите за игра на стадионот во Кратово се невозможни за игра, па одлучија мечот да се одложи. Договорен е нов термин за овој прволигашки меч, а тоа ќе биде 21 февруари.alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска2536
mod_vvisit_counterВчера2540
mod_vvisit_counterОваа недела12628
mod_vvisit_counterМинатата недела20513
mod_vvisit_counterОвој месец35316
mod_vvisit_counterМинатиот месец106839
mod_vvisit_counterВкупно10514722
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.