gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Ова е за во затвор! Бруталниот лакот на Атанасковски по лицето на Антонио Маркос (ВИДЕО)

Дуелот меѓу Силекс и Академија Пандев во рамките на Купот го одбележа крајно неспортскиот потег на Давид Атанаскоски во 94-тата минута, кога со лактот намерно го удри директно в лице Антонио Маркос, за што заработи директно исклучување од младиот судија Игор Стојчевски.Ова беше брутален старт, за кој дефинитивно ќе заработи неколку меча суспензија.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3789
mod_vvisit_counterВчера6333
mod_vvisit_counterОваа недела10122
mod_vvisit_counterМинатата недела25551
mod_vvisit_counterОвој месец76708
mod_vvisit_counterМинатиот месец223282
mod_vvisit_counterВкупно9216148
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.