gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Се комплицира борбата за позициите во Лига Европа: Силекс - Вардар 0-2 (ВИДЕО)

alt

alt

ТАБЕЛА

Шкендија 76, Вардар 52, Силекс 45, Работнички 42, Ренова 40, А. Пандев 36, Шкупи 37 (-1), Победа 32, Пелистер 28 (-1), Скопје 28.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1456
mod_vvisit_counterВчера5401
mod_vvisit_counterОваа недела11696
mod_vvisit_counterМинатата недела33770
mod_vvisit_counterОвој месец66289
mod_vvisit_counterМинатиот месец116442
mod_vvisit_counterВкупно10095179
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.