gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Силекс се подготвува под палката на кондицискиот тренер Даниел Трбогазов

Фудбалскиот прволигаш Силекс не заостанува зад модерните трендови, па така и летово ангажираше кондиционен тренер, специјалист за физичка подготовка на играчите. Се работи за Даниел Трбогазов, од Фитнес студио Мој тренер.alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3468
mod_vvisit_counterВчера2156
mod_vvisit_counterОваа недела5624
mod_vvisit_counterМинатата недела22262
mod_vvisit_counterОвој месец57299
mod_vvisit_counterМинатиот месец216601
mod_vvisit_counterВкупно9969747
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.