gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Српскиот голман се сели во Узбекистан, само Митровиќ може да ја спаси Согдиана

Миленикот на кратовската публика Милан Митровиќ, ова лето се пресели во далечниот Узбекистан. По три успешни години во Кратово и безброј интервенции на голот на Силекс, Митре потпиша договор со Согдиана, тим кој по 14 кола е на претпоследната позиција и грчевито се бори за опстанок. Му посакуваме мирна мрежа и успеси понатаму.alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3484
mod_vvisit_counterВчера2156
mod_vvisit_counterОваа недела5640
mod_vvisit_counterМинатата недела22262
mod_vvisit_counterОвој месец57315
mod_vvisit_counterМинатиот месец216601
mod_vvisit_counterВкупно9969763
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.