gogo

A+ R A-


Судиска кражба во Кратово, Стојанов четири пати ги „закла“ кратовци (ВИДЕО)

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска2399
mod_vvisit_counterВчера2414
mod_vvisit_counterОваа недела13938
mod_vvisit_counterМинатата недела24008
mod_vvisit_counterОвој месец74980
mod_vvisit_counterМинатиот месец93069
mod_vvisit_counterВкупно11067238
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.