gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Тесен пораз на КМФ Кратово кај шампионот Шкупи

КМФ Кратово имаше дебитантски настап во Првата лига со пораз кај шампионот Шкупи, пораз кој воопшто не боли. Тесниот пораз од 3-1 говори дека кратовци имаат солиден квалитет во елитната конкуренција и дека нема да бидат лесен залак за никого. Стрелец на единствениот погодок беше Драган Стефанов.Фотографија на Кмф Кратово.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3213
mod_vvisit_counterВчера4614
mod_vvisit_counterОваа недела7827
mod_vvisit_counterМинатата недела28450
mod_vvisit_counterОвој месец71421
mod_vvisit_counterМинатиот месец148977
mod_vvisit_counterВкупно9359838
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.