gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


„У уста да те...“ - сочен разговор на секретарот Томе од Ак.Пандев со Ставрев и Кировски (ВИДЕО)

Вчерашниот меч меѓу Силекс и Академија Пандев донесе повеќе возбудливи моменти, а еден од нив се случи во вториот дел кога главниот судија Александар Ставрев го исклучи секретарот на струмичани, извесен Томе, по низа приговори упатени на арбитражата на нашиот најдобар судија. Реакцијата на секретарот на излегување од теренот не се опишува со зборови, но затоа може да ја слушнете на видеото, доколку имате +18 години. Сочно, навистина сочно!!!

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1359
mod_vvisit_counterВчера4151
mod_vvisit_counterОваа недела16881
mod_vvisit_counterМинатата недела23780
mod_vvisit_counterОвој месец74805
mod_vvisit_counterМинатиот месец163232
mod_vvisit_counterВкупно9526454
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.