gogo

A+ R A-


Вечерва играат Силекс - Дрита, кратовци се надеваат на триумф и дуел со Легија (ВИДЕО)
alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска5718
mod_vvisit_counterВчера5872
mod_vvisit_counterОваа недела34435
mod_vvisit_counterМинатата недела50240
mod_vvisit_counterОвој месец136774
mod_vvisit_counterМинатиот месец180850
mod_vvisit_counterВкупно14251134
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.