gogo

A+ R A-


„Автентичен појадок“ со Стевче Доневски и Јована Стојменовиќ (ВИДЕО)

http://www.facebook.com/MAJTAPIII/videos/1947731258885430/

alt

https://www.facebook.com/MAJTAPIII/videos/1947731258885430/

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.