gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Детската цртана серија „Свеќичката Оги“ станува омилена на малите дечиња

alt

"Свеќичката Оги" e интерактивна детска серија, комбинација од играна акција и цртан филм на македонски јазик! Во неа учиме бои, форми, бројки и букви преку забава, а пееме и детски песнички. Бесплатна е и достапна на сите ваши уреди. Во продукција на вашата омилена игротека, Дримленд!
https://www.youtube.com/channel/UCe4J23ap9MtQwFvpSudmvsw
Subscribe: http://bit.ly/СвеќичкатаОгиYouTube
Facebook: http://bit.ly/DreamlandFBPage


Дримленд апликација: http://bit.ly/МобилнаАпликација


Веб страница: http://bit.ly/ИгротекиДримленд

 

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска933
mod_vvisit_counterВчера1993
mod_vvisit_counterОваа недела18447
mod_vvisit_counterМинатата недела28117
mod_vvisit_counterОвој месец81033
mod_vvisit_counterМинатиот месец113854
mod_vvisit_counterВкупно10782164
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.