gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Мартин Богатинов одлично брани, но уште подобро глуми! (ВИДЕО)

Мартин Богатинов го продолжи договорот со Етникос Ахна и покрај тоа што овој тим во новата сезона нема да биде дел од елитата. Македонскиот интернационалец потпиша едногодишен договор со кипарскиот тим, за кого настапува од 2015 година.
Иако фудбалската јавност добро знае како брани Коцка, сепак, малкумина знаат дека кратовецот одлично и глуми. Погледнете го видеото и уверете се!!!alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска39
mod_vvisit_counterВчера3178
mod_vvisit_counterОваа недела39
mod_vvisit_counterМинатата недела18908
mod_vvisit_counterОвој месец54182
mod_vvisit_counterМинатиот месец95959
mod_vvisit_counterВкупно10426749
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.