gogo

A+ R A-


Овој играч летово е слободен агент, а вреди суво злато - НЕМАЊА ИВАНОВ (Хајлајтс)

Фотографија на Nemanja Ivanov.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска5673
mod_vvisit_counterВчера6343
mod_vvisit_counterОваа недела40143
mod_vvisit_counterМинатата недела36870
mod_vvisit_counterОвој месец107804
mod_vvisit_counterМинатиот месец119244
mod_vvisit_counterВкупно12140367
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.