gogo

A+ R A-


СПЕКТАКЛ: Човек на дрон слета на стадион и ја достави топката на судијата

http://i1.mirror.co.uk/incoming/article10523288.ece/ALTERNATES/s615b/Benficas-Portuguese-Cup-final-victory-over-Vitoria-Guimaraes-got-off-to-a-flyer-after-the-match-bal.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска11
mod_vvisit_counterВчера6042
mod_vvisit_counterОваа недела31532
mod_vvisit_counterМинатата недела40435
mod_vvisit_counterОвој месец139628
mod_vvisit_counterМинатиот месец119244
mod_vvisit_counterВкупно12172191
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.