gogo

A+ R A-


Дежурни маркети и ресторани за набавка на намирници за време на викендот

Е-пошта Печати PDF

Следниве четири маркети на подрачјето на општина Кратово се пријавија за достава на намирници до домовите на граѓаните кои ќе изразат интерес. Заинтересираните може да ги контактираат на броевите подолу.
Роберт Дац 078 309 309 (Роберт Крстевски)

Три Срца Коперација 070 530 469 (Јовче Бошков)

Страцин Промет 071 339 405 (Гордана Лазаревска)

Ѓак Комерц 070 481 602 (Тоше Васиљковски)
Ресторани кои ќе доставувааат храна до домовите на граѓаните во Кратово се:
Ресторан Александрија
070 494 393 – Зоран Стаменков
Гостилница „Кај Спиро“
077 706 108 – Иван Спировски

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска6037
mod_vvisit_counterВчера5880
mod_vvisit_counterОваа недела18355
mod_vvisit_counterМинатата недела43302
mod_vvisit_counterОвој месец11917
mod_vvisit_counterМинатиот месец221684
mod_vvisit_counterВкупно12812909
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.