gogo

A+ R A-


Кратово прогласи победа над КОВИД-19, веќе нема болни, ниту во изолација

Е-пошта Печати PDF

alt

КРАТОВО 24, активни 0 (нула)

• Скопје 6832, активни 650

• Куманово 1741, активни 183

• Дебар 282, активни 40

• Штип 1249, активни 57

• Прилеп 658, активни 123

• Тетово 1413, активни 166

• Струга 664, активни 60

• Велес 317, активни 33

• Битола 290, активни 57

• Охрид 421, активни 49

• Кавадарци 230, активни 44

• Гостивар 926, активни 108

• Гевгелија 124, активни 52 (8 лица од ПЕ Гевгелија се жители на Дојран, 17 на Богданци и 12 се странски државјани)

• Струмица 226, активни 147

• Крива Паланка 104, активни 28

• Радовиш 75, активни 19

• Крушево 20, активни 3

• Кочани 323, активни 139

• Пробиштип 110, активни 21

• Демир Хисар 61, активни 2

• Македонски Брод 92, активни 13

• Пехчево 43, активни 3

• Берово 91, активни 27

• Валандово 30, активни 21

• Виница 108, активни 29

• Делчево 159, активни 85 (35 лица од ПЕ Делчево се од Македонска Каменица)

• Свети Николе 335, активни 31

• Кичево 319, активни 34

• Ресен 164, активни 16

• Неготино 52, активни 5 (12 лица од ПЕ Неготино се жители на Демир Капија)

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска5073
mod_vvisit_counterВчера5872
mod_vvisit_counterОваа недела33790
mod_vvisit_counterМинатата недела50240
mod_vvisit_counterОвој месец136129
mod_vvisit_counterМинатиот месец180850
mod_vvisit_counterВкупно14250489
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.