gogo

A+ R A-


Марјанчо Колевски во трка за градоначалничка фотелја, носител на листа е Македонка Ангеловска

Е-пошта Печати PDF

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1315
mod_vvisit_counterВчера6769
mod_vvisit_counterОваа недела18823
mod_vvisit_counterМинатата недела31822
mod_vvisit_counterОвој месец95061
mod_vvisit_counterМинатиот месец153921
mod_vvisit_counterВкупно15824188
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.