gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Отворено машко фризерско студио „Зоки“ во Кратово

Е-пошта Печати PDF

Цело е кога има се, вели една мудра изрека, и со право. Луѓето сакаат комплетно уживање, па дури и кога се потстрижуваат, а токму тоа ги чека во новоотвореното фризерско студио „Зоки“ во Кратово. Пред влезот на студиото ќе ве дочека дебелата сенка на костенот, а внатре пријатно ќе ве изненади црно-белиот амбиент, со елегантна кожна гарнитура и фризерски стол. Сето тоа надополнето со вредните раце и прецизните машинки на Зоки, води кон заклучокот дека нема воопшто да погрешите доколку му ја подарите довербата на најдобриот кратовски фриз-мајстор, барем еднаш месечно.
alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска42
mod_vvisit_counterВчера3192
mod_vvisit_counterОваа недела6184
mod_vvisit_counterМинатата недела21867
mod_vvisit_counterОвој месец58308
mod_vvisit_counterМинатиот месец99012
mod_vvisit_counterВкупно10858451
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.