gogo

A+ R A-


Тодорче Николовски - кандидат за градоначалник на Кратово, В. Петрова носител на листа на ВМРО-ДПМНЕ

Е-пошта Печати PDF

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1243
mod_vvisit_counterВчера6769
mod_vvisit_counterОваа недела18751
mod_vvisit_counterМинатата недела31822
mod_vvisit_counterОвој месец94989
mod_vvisit_counterМинатиот месец153921
mod_vvisit_counterВкупно15824116
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.