gogo

A+ R A-


Митрополитот г.Григориј богослужеше во Шлегово

http://koe.mk/wp-content/uploads/%D1%81-3-1.jpg

http://koe.mk/wp-content/uploads/%D1%81-0.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.