gogo

A+ R A-


Прекрасно видео од 1980 година за фолклорот и животот на младите во Кратово

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.